Zvaniet: +371 28457534 | Rakstiet: rezervet@konventa.lv

Single Blog Title

This is a single blog caption
slēgts covid-19 dēļ
12 Jūn

Īslaicīgi slēgts COVID-19 dēļ

Sakarā ar COVID-19, lai ierobežotu vīrusa izplatību, mūsu kazino viesnīca “Konventa” ir slēgta. Ja Jums rodas kādi jautājumi, sazinieties ar mūsu darbiniekiem, kuri ir sasniedzami pa tālruni vai e-pastu. Kontaktinformāciju varat atrast mūsu mājaslapā. Mēs informēsim Jūs par to, kad atkal būsim vaļā un varēsim uzņemt ciemiņus.

Mums rūp Jūsu drošība un veselība, tāpēc esam īslaicīgi apturējuši savu darbību. Mēs esam atbildīgi, tāpēc aicinām satikties no jauna, kad šis viss būs beidzies. Mēs centīsimies Jums sniegt pašus labākos pakalpojumus, kad šī krīze būs beigusies. Mēs zinam, ka Jūs nespējat sagaidīt, kad atkal būsim vaļā, lai varētu baudīt nesteidzīgu atpūtu. Arī mēs ceram, ka šī krīze beigsies pēc iespējas ātrāk, lai mēs atkal varētu satikties un sniegt Jums pašu labāko apkalpošanas servisu. Mēs zinam, ka Jūs augsti vērtējat mūsu piedāvātos pakalpojumus, tāpēc šobrīd strādājam pie tā, lai pēc atvēršanas mēs spētu sniegt Jums vēl labāku apkalpošanas servisu. Mēs apsolām, ka pēc COVID-19 mēs atvērsimies vēl labāki un kvalitatīvāki! Nevaram sagaidīt mūsu atkalsatikšanos!

Palieciet veseli un rūpējieties par saviem tuvākajiem. Mazgājiet rokas #paliecmājās un rūpējieties par sevi! Šis ir brīdis, kad mums visiem jābūt vienotiem un jādara viss iespējamais, lai tiktu apturēta vīrusa izplatība.

Tiekamies jau pavisam drīz.